Avlona, Oktonia

€ 145.000

EVIA PRIME PROPERTIES
Kuća na prodaju Oktonia (Avlona)
ID
119
Površina
120 m²
Cena po m²
€ 1.208
Oblast
Oktonia (Avlona)
Broj spavaćih soba
2
Parking mesto
Da
Grejanje
Etažno grejanje (Lož ulje)
Energetska klasa
Energy Performance Certificate not required for this property
Nivoa
2
Kuhinje
1
Dnevne sobe
1
Kupatila
1
WC
1
Stanje
Renoviran, Okrečen, Namešten
Tip
Vikendica, Biznis, Kratkoročno izdavanje

Sadržaj

  • Udaljenost od mora: 6000
  • Ostava
  • Površina placa: 300 m²