Αυλώνα, Οκτωνιά

€ 145.000

EVIA PRIME PROPERTIES
Μονοκατοικία προς πώληση Οκτωνιά (Αυλώνα)

Μονοκατοικία 120 τ.μ. σε οικόπεδο 300 τ.μ. στην Οχτωνιά Ευβοίας, ιδανική επιλογή για μόνιμη κατοικία ή εξοχικό.
Το ακίνητο αναπτύσσεται σε δύο επίπεδα και προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα. Στο ισόγειο βρίσκεται ευρύχωρη ενιαία κουζίνα με σαλόνι, WC και αποθήκη. Στον πρώτο όροφο υπάρχουν δύο μεγάλες και φωτεινές κρεβατοκάμαρες, άνετο χολ και μπάνιο.
Διαθέτει βεράντες συνολικής επιφάνειας 50 τ.μ. με απεριόριστη θέα, προσφέροντας ιδανικό χώρο χαλάρωσης και απόλαυσης της φύσης.
Βρίσκεται μόλις 6 χλμ από την παραλία Μουρτερή του Αιγαίου, συνδυάζοντας ηρεμία και εύκολη πρόσβαση στη θάλασσα.
Μια εξαιρετική πρόταση για όσους αναζητούν ποιότητα ζωής σε όμορφο φυσικό περιβάλλον.
Δημήτρης Ξενόφος 693 730 9085

ID
119
Εμβαδόν
120 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 1.208
Περιοχή
Οκτωνιά (Αυλώνα)
Δωμάτια
2
Θέση Στάθμευσης
Ναι
Σύστημα Θέρμανσης
Αυτόνομη θέρμανση (Πετρέλαιο)
Ενεργειακή κλάση
Δεν απαιτείται Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης για το συγκεκριμένο ακίνητο
Επίπεδα
2
Κουζίνες
1
Σαλόνια
1
Μπάνια
1
WC
1
Κατάσταση
Ανακαινισμένο, Βαμμένο, Επιπλωμένο
Χρήση
Εξοχικό, Επενδυτικό, Tουριστική ενοικίαση

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση απο τη θάλασσα (μ.): 6000
  • Αποθήκη
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 300 τ.μ.